wesela

półmetki komersy

konferencje, szkolenia

komunie

transmisje sportowe

wynajem sali

urodziny, 18-stki

imprezy firmowe

pizza catering

Ślub i wesele to jedne z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Czyż nie każdy pragnie przeżyć ten dzień w wyjątkowy sposób? Zaczynając od wzruszającej ceremonii, wspaniałego klimatu poprzez pięknie ustrojoną salę oraz przepyszne potrawy, aspiracją serca jest to by ten wyjątkowy dzień na długo zapadł w pamięci swojej jak i gości weselnych.

Aby sprostać temu wszystkiemu restauracja "Sofa" przygotowała wyjątkową ofertę weselną. Nasza restauracja pragnie być unikalnym miejscem, dlatego wkładamy w nią całą duszę i umiejętności tak by każdy klient powierzając nam zadanie zorganizowania wesela lub innych uroczystości wyszedł zadowolony z jakości proponowanych przez nas usług. Szczególny nacisk kładziemy na jakość obsługi oraz najwyższe standardy kulinarnej sztuki prezentowanej Państwu na talerzach i półmiskach podczas przyjęcia. Dzięki naszemu Szefowi Kuchni i jego stałemu zespołowi przygotowane dania spełnią nawet najbardziej wyszukane oczekiwania naszych gości.

Wesele w stylu klubowym ? Nie znajdziecie lepszego miejsca !

„Sofa” jest przygotowana do przyjmowania wszelkich rodzajów przyjęć i uroczystości. Sala z powodzeniem może pomieścić do 120 osób. W celu omówienia szczegółów tj. menu, ceny oraz wszelkich innych detali związanych z przyjęciem, prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Szybki kontakt

  ul. Moniuszki 2
  35-015 Rzeszów

biuro@clubsofa.pl  
(+48) 515 088 817 

wynajem sali rzeszów